text_message_autoresponders_پاسخگوی خودکار پیامکی

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

پاسخگوی خودکار پیامکی به شما امکان می دهند پیام های متنی فوری و خودکار را پس از دریافت پیام کوتاه از کلید واژه خاصی برای افراد ارسال کنید. پاسخگوی خودکار پیامکی یا منشی پیامکی ابزاری عالی برای ارائه اطلاعات درخواستی به افرادی هستند که پاسخ  فوری می خواهند. بیایید بررسی کنیم پاسخ دهندگان پیام های متنی چیست، چرا برای کسب و کار شما مهم هستند و نحوه راه اندازی آنها چیست.

پاسخگوی خودکار پیامکی چیست؟

پاسخ دهندگان خودکار یا منشی پیامکی، پیام هایی هستند که پس از پیوستن مشترک به لیست شما به طور خودکار ارسال می شوند. اگر قبلاً یک کمپین ایمیل قطره ای راه اندازی کرده اید ، پاسخ دهندگان خودکار بسیار شبیه به هم هستند. پس از انتخاب مشترک خود، می توانید یک پاسخگوی خودکار به پیامک ایجاد کنید تا در فواصل زمانی مشخص ارسال شود. این به این معنی است که می توانید یک ساعت، یک .روز، یک هفته یا حتی یک ماه پس از ارسال پیام کوتاه به مشتریان خود، به لیست شما بپیوندند

چرا باید از پاسخگوی خودکار به پیامک استفاده کنم؟

برداشت های اول مهم است. منشی پیامکی راهی آسان برای اطمینان از خوشامدگویی به جدیدترین موارد اضافه شده در لیست شما هستند. بعلاوه ، با خودکار کردن مدیریت سرنخ، میزان کار شما و تیم بازاریابی خود را کاهش می دهید. اگر می خواهید مشترکان را به مشتری تبدیل کنید ، تعامل منظم با مخاطبان ضروری است.

مزایای پاسخگوی خودکار به پیامک

1. با خودکارسازی بازاریابی در وقت صرفه جویی کنید
2. با ارسال تخفیف و تبلیغات ، مشترکان را به مشتری تبدیل کنید
3. بدون تلاش و وقت اضافی روابط را ایجاد و برقرار کنید
4. هرگز فراموش نکنید که به مشتری جدید پیام دهید
5. از برقراری ارتباط مداوم با مخاطبان خود اطمینان حاصل کنید

پاسخگوی خودکار پیامکی

منشی پیامکی برای چه مواردی می توانند استفاده شوند؟

بسیاری از روش های آسان و راحت برای استفاده از منشی پیامکی وجود دارد. به هم پیوند دادن چندین پاسخ دهنده خودکار (به عنوان مثال با فاصله یک هفته) برای ایجاد یک برنامه تبلیغاتی آسان است که هر کسی در هر زمان می تواند به آن بپیوندد.

در اینجا فقط چند روش مفید برای استفاده از پاسخگوی خودکار پیامکی وجود دارد:

پیام های خوش آمد

خود را به مشتریان جدید معرفی کنید و با ارسال یک سری متغیر از پیام های خوشامد ، نام تجاری خود را در ذهن خود نگه دارید.

نکات و ترفندهای هفتگی

با یک سری نکات و ترفندها تخصص صنعت خود را به نمایش بگذارید. مشترکان جدید بدون توجه به زمان ثبت نام ، با نکته شماره 1 شروع می کنند.

سری کوپن های مبهم

مشتریان خود را با کوپن ها و تبلیغات فریبنده فزاینده ای بازگردانید!

یادآوری آسان

آیا لازم است به بیماران یا مشتریان یادآوری کنید که در 6 ماه برنامه ریزی مجدد داشته باشند؟ اکنون فقط یک متن ساده است که می توانید تنظیم کنید و فراموش کنید.

منشی پیامکی

چه کسی پاسخ های خودکار من را دریافت می کند؟

می توانید برای هر لیست مخاطب خود یک سری پاسخ دهنده خودکار تنظیم کنید. مهم نیست که یک کاربر از کجا بپیوندد ، آنها به دنباله اضافه می شوند. خواه مخاطبی را از طریق وارد کردن ، از فرم وب یا حتی با استفاده از ویژگی همگام سازی Mailchimp ما اضافه کنید ، آنها به طور خودکار شروع به دریافت پیام می کنند بدون اینکه کار اضافی انجام شود.

چرا همکاران اس ام اس را برای پاسخگوی خودکار پیامکی خود انتخاب کنیم

پنل اس ام اس متنوعی وجود دارد که پاسخگوی خودکار به پیامک ارائه می دهند. حقیقت این است که این یک ویژگی اساسی است. مسئله این است که بسیاری از پنل پیامکی ها فاقد ویژگی های انعطاف پذیر لازم برای واقعاً برجسته بودن هستند. صد دلیل مختلف وجود دارد که hamkaransms بهترین گزینه شما است. در اینجا سه دلیل بزرگ وجود دارد که عبارتند از:

راه اندازی آسان است

وقت خود را برای درک سایر خدمات پیچیده بازاریابی پیامکی تلف نکنید. تنظیم پاسخگوی خودکار متن باید بسیار ساده باشد. در همکاران اس ام اس از زمانی که حساب خود را ایجاد می کنید تا راه اندازی منشی پیامکی فقط چند دقیقه طول می کشد.

گزینه های انعطاف پذیر

چه نیاز به ارسال پاسخ های کوتاه و ساده خودکار دارید یا پاسخ های بزرگتر با تصاویر. خواه فقط یک پیام متنی باشد یا مجموعه ای از تعاملات در طول زمان ، همکاران اس ام اس  ویژگی هایی را دارد که می توانید کارهای مورد نیاز خود را انجام دهد.

بدون هزینه برای پیامک های ورودی

هزینه ذاتی وجود دارد که تمام سامانه های پیامکی برای ارسال و دریافت پیامک متقبل می شوند. بیشترین هزینه هر دو را از شما می گیرند. همکاران اس ام اس این کار را نمی کند و فقط هزینه پیام های که ارسال نموده اید را دریافت می کند.

نتیجه گیری

با استفاده از HamkaranSMS می توانید به سرعت و به آسانی پاسخگوی اتوماتیک پیامکی تنظیم کنید. منشی پیامکی یا پاسخگوی خودکار به پیامک به مشتریان شما این امکان را می دهد تا کلمه کلیدی را به شماره ای اس ام اس کنند و سیستم به صورت خودکار با پیام کوتاه پاسخ دهد. ابزاری عالی برای ارائه اطلاعات درخواستی به افرادی هستند که پاسخ فوری می خواهند.

منبع: پاسخگوی خودکار پیامکی

 

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments